1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
Неділя черв. 26

Нові публікації. Я.С.Калакура

PDF Друк E-mail

 

У видавництві «Ґенеза» вийшла книга відомого українського історика, українознавця, історіографа, джерелознавця, доктора історичних наук, професора, акад. АН Вищої школи України Я.С.Калакури «Українська історіографія» (К.: Ґенеза, 2012. – 512 с.).

Книга містить стислий виклад авторських лекцій з української історіографії, прочитаних студентам історичного факультету Київсь­кого національного університету ім. Тараса Шевченка. З’ясовуються поняття предмета й завдання української історіографії, її джерела та місце в структурі історичної науки, обґрунтовується наукова періоди­зація зародження і розвитку знань з історії України. Головну увагу приділено характеристиці витоків і особливостей розвитку української історичної думки від Середньовіччя до відновлення і зміцнення дер­жавної незалежності України. Простежується внесок в українську історичну науку провідних істориків, наукових осередків та інституцій не тільки материкової України, а й української діаспори. Розвиток української історіографії розглядається на тлі європейської історичної науки.

Розрахована на професійних істориків, викладачів, учителів, студентів істо­ричних та інших гуманітарних факультетів, усіх, хто захоплюється українською історією, наукою та культурою.

 

 
© Всі права захищені
test