1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
Четвер черв. 08

Новини

Відбулась тристороння зустріч НДІУ – Філія в Нідерландах – Університет Амстердаму

30 травня відбулась тристороння онлайн-зустріч за участю представників Науково-дослідного інституту українознавства, заступниці керівниці філії НДІУ в Нідерландах та університету Амстердаму.

>> Детальніше | More details...


Проблеми ідентичності культурної спадщини України в умовах російсько-української війни та у повоєнний період

25 травня 2023 р. у м. Києві у приміщенні Науково-дослідного інституту українознавства МОН України відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми ідентичності культурної спадщини України в умовах російсько-української війни та у повоєнний період». На ній науковці, освітяни та представники громадянського суспільства України обговорили низку актуальних проблем, які постали перед українським соціумом під час повномасштабної російсько-української війни, а саме ідентифікація культурно-мистецьких надбань, які допомагають утвердженню національної ідентичності.

>> Детальніше | More details...


Відзначення в НДІУ 162-ї річниці перепоховання Великого Кобзаря – Тараса Шевченка в Україні

Щороку 22 травня в Україні відзначається сумна й водночас урочиста дата – саме цього дня 162 роки тому відбулось перепоховання Тараса Григоровича Шевченка на Чернечій горі поблизу Канева.

>> Детальніше | More details...


Відзначення Всесвітнього дня вишиванки

Сьогодні, 18 травня, співробітники Науково-дослідного інституту українознавства долучилися до відзначення Всесвітнього дня вишиванки.

>> Детальніше | More details...


День пам’яті та примирення

Сьогодні, 8 травня, Україна відзначає День пам’яті та примирення, присвячений вшануванню Дня пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років.

>> Детальніше | More details...


Вечір сучасної української поезії в Сієні

18 квітня 2023 р. у стінах Університету для іноземців міста Сієна (UNISTRASI) за підтримки Науково-дослідного інституту українознавства МОН України та безпосередньої участі офіційного представника Інституту в Італії Віталія Шумила пройшла презентація збірки українських поезій в перекладі на італійську Алессандра Акіллі.

>> Детальніше | More details...


Міжнародна діяльність Науково-дослідного інституту українознавства: Нідерланди

В умовах реваншистської неоімперської політики росії щодо України та під час повномасштабної російсько-української війни надважливого значення для Української держави і громадянського суспільства набуває підтримка справедливої боротьби українців за свободу і незалежність громадянами демократичних країн Європи й цивілізованого світу. Історія українського державотворення переконливо свідчить – без потужних і надійних союзників ворога не здолати.

>> Детальніше | More details...


Візит художниці до Інституту українознавства

28 квітня 2023 року відбулась зустріч керівництва Науково-дослідного інституту українознавства з художницею, викладачем, керівницею студії «Мальовничий коктейль», членкинею Спілки Майстрів України, Народною Майстринею України Ольгою Машевською.

>> Детальніше | More details...


© Всі права захищені
test