1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
Вівторок жовт. 04

Новини

У Ризі (Латвія) вийшла друком потужна колективна монографія про Російсько-українську війну, одним зі співавторів якої є заступник директора НДІУ Павло Гай-Нижник

Нещодавно у Латвії світ побачила вагома як за своїм змістом і обсягом, так за набором авторів колективна монографія про різноманітні аспекти Російсько-української війни 2014-2022 рр. "The Russian-Ukrainian war (2014–2022): historical, political, cultural-educational, religious, economic, and legal aspects"

>> Детальніше...


Заступник директора НДІУ Павло Гай-Нижник виступив на Форумі лідерів суспільної думки України

11-12 серпня у Києві вперше з початку повномасштабної війни Росії проти України відбувся публічний Форум лідерів суспільної думки України.

>> Детальніше...


У столичній книгарні презентували збірку поезій П.Гай-Нижника

19 липня у книжковому магазині «Сяйво книги» видавництво «Саміт-Книга» зібрало поважну інтелектуальну і творчу громаду на презентацію збірки поезій лауреата Міжнародної літературної премії ім.І.Кошелівця, заступника директора Науково-дослідного інституту українознавства, доктора історичних наук Павла Гай-Нижника «Крізь час: Поезія».

>> Детальніше...


Світ побачила нова збірка поезій Павла Гай-Нижника «Крізь час»

Світ побачила нова (п'ята) збірка поезій лауреата Міжнародної літературної премії ім.І.Кошелівця (Ізраїль) Павла Гай-Нижника «Крізь час».

>> Детальніше...


Науково-дослідний інститут українознавства з глибоким сумом повідомляє про передчасну смерть завідувачки відділу інформаційного забезпечення та наукових комунікацій НДІУ, відповідального секретаря журналу «Українознавство» Ренке Тетяни Леонідівни та наукової співробітниці відділу інформаційного забезпечення та наукових комунікацій НДІУ Калини Вікторії Валеріївни у червні 2022 року.

Тетяна Леонідівна – приклад відповідального, вимогливого, надійного керівника і добропорядної людини, під керівництвом якої науковий фаховий журнал «Українознавство» досяг високого рівня академічності та поваги українознавчої наукової спільноти. Вона назавжди запам’ятається як взірець стійкості, порядності та гідності.

Завдяки відповідальній роботі Вікторії Калини часопис «Українознавство» представлено в багатьох міжнародних наукометричних базах та реферативних базах даних, що підвищило престижність та інформаційну значимість видання. Вікторія Валеріївна назавжди залишиться в наших серцях як добропорядна, відповідальна людина з щирим і добрим серцем.

Науково-дослідний інститут українознавства висловлює щирі співчуття рідним та близьким Тетяни Леонідівни та Вікторії Валеріївни. Це непоправні втрати для колективу НДІУ та редакції журналу «Українознавство».


Вийшов друком Енциклопедичний довідник з історії української дипломатії часів Української революції та державності (1917-1922 рр.)

Одним зі співавторів вагомого науково-енциклопедичного доробку, що побачив світ під назвою "Місця пам'яті української дипломатії", є й заступник директора НДІУ, д.і.н. Павло Гай-Нижник.

>> Детальніше...


Заступник директора НДІУ Павло Гай-Нижник взяв участь у реалізації наукового проєкту «Сучасні міграційні процеси в Україні та країнах ЄС: нові виклики та невизначеності в умовах війни»

Заступник директора НДІУ Павло Гай-Нижник взяв участь у літній онлайн-школі в спектрі реалізації наукового проєкту «Сучасні міграційні процеси в Україні та країнах ЄС: нові виклики та невизначеності в умовах війни», започаткованому Транскарпатським центром Жана Моне.

>> Детальніше...


Заступник директора НДІУ Павло Гай-Нижник увійшов до складу Експертної ради з декомунізації та дерусифікації при Міністерстві культури та інформаційної політики

Міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко анонсував створення при відомстві Експертної ради з декомунізації та дерусифікації.

>> Детальніше...


© Всі права захищені
test