1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
Неділя лют. 28

Засідання Вченої ради ННДІУВІ 16.10.2012

PDF Друк E-mail

 

16 жовтня 2012 р. у ННДІУВІ відбулося засідання Вченої ради інституту, на якому обговорили:

1. Стан підготовки до проведення Міжнародної науково-практичної крнференції у форматі круглого столу «Проблеми культури в українознавстві. Традиції та сучасні тенденції розвитку» 8-9 листопада 2012 р. (доповідач д.і.н., проф. Борисенко В.К.).

2. Затвердження Положення про науково-методичну експертну комісію та її кількісний склад (доповідач ділос.н., проф. Крисаченко В.С.).

3. Звіти аспірантів ІІІ р. навчання (стаціонар) та ІV р. навчання (заочники) (доповідач Машкова Г.М.).

4. Виконання НДР:

«Українська культура в контексті світової. Традиції і сучасні тенденції розвитку в умовах трансформації та глобалізації» (доповідач проф. Борисенко В.К.);

«Створення контенту для навчально-методичних комплексів з української мови та українознавства для закордонних українських навчальних закладів» (доповідач к.філос.н., доц. Кононенко Т.П.);

«Українознавство в розбудові незалежної України: теоретико-методологічні проблеми науки та їх вирішення (доповідач к.і.н. доц. Токар Л.К.).

5. Затвердження плану підготовки до проведення наукових читань на пошану доктора філологічних наук, професора, члена-кореспондента Національної академії наук України, відомого вченого-українознавця Єрмоленко С.Я., які відбудуться 5 грудня 2012 р. (доповідач к.філол.н., Пономаренко А.Ю.).

6. Рекомендації до друку:

– Бюлетеня «Матеріали викладання української мови професійного спрямування» у Національному Банку України (доповідач к.філол.н.  Пономаренко А.Ю.);

Наукового видання н.с. відділу української етнології Чиркова О.А. «Знання про минуле України у вільній енциклопедії – Вікіпедії» (доповідач н.сЧирков О.А.).

 

 
© Всі права захищені
test