1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
Неділя черв. 26

Конференція у Прикарпатті

PDF Друк E-mail

 

17 серпня 2011 р. у смт.Верховина Івано-Франківської області відбулась науково-практична конференція «Проголошення незалежності України, розвиток, становлення та утвердження Української держави важливий етап в історії українського народу: минула історія, сучасний стан, проблеми і перспективи», зініційована Верховинською районною державною адміністрацією, Верховинською районною радою, філією "Гуцульщина" Національного науково-дослідного інституту українознавства та всесвітньої історії, а також Всеукраїнським товариством "Гуцульщина". Форум було присвячено двадцятирічному ювілею проголошення незалежності України.

На пленарному засіданні директор філії «Гуцульщина» П.В.Шкрібляк виголосив доповідь «Історія боротьби українського народу за свою незалежну державу та її розбудову».

 

 

 

 

Стан, проблеми і перспективи культурно-духовного розвитку, збереження природо-культурної спадщини у Верховинському районі в умовах незалежності України та місце і роль в цих процесах закладів освіти, культури, релігійних громад та інших організацій проаналізували у своїх виступах старший науковий співробітник філії «Гуцульщина» І.М.Зеленчук,

 

 

 

священик Криворівнянської церкви Різдва Пресвятої Богородиці І.В.Рибарук, в.о. керівника відділу освіти Верховинської РДА П.П. Ковбаснюк, керівник відділу культури і мистецтв Верховинської РДА М.М.Корнелюк та ін.

У програмі конференції також було передбачено демонстрацію відеофільму «Верховинська Гуцульщина за 20 років незалежності України» (Я.І.Зеленчук, старший науковий співробітник філії "Гуцульщина").На підсумковому засіданні було прийнято рекомендації з обговорюваних на конференції проблем (автор проекту ухвали – П.В.Шкрібляк).

 

 
© Всі права захищені
test