1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
Четвер черв. 08

Святкування ювілею

PDF Друк E-mail

Вшанування ювіляра


31 травня 2011 року у Київському міському будинку вчителя відбулося вшанування професора, академіка багатьох вітчизняних і зарубіжних академій, письменника, видатного громадського діяча, Президента Міжнародної Асоціації «Україна і світове українство», засновника Інституту українознавства, директора Національного науково-дослідного інституту українознавства Петра Петровича Кононенка з нагоди 80-річчя.

 

 

Вітання від Президента України Віктора Януковича зачитала радник Президента України, керівник Головного управління з гуманітарних і суспільно-політичних питань Адміністрації Президента України Ганна Герман.

 

 

 

 

 

Почесну Грамоту від Верховної Ради України ювілярові вручив заступник Голови Верховної Ради України Микола Томенко.

 

 

 

 

 

 

 

 

З вітальним словом до ювіляра звернувся Святіший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет і вручив йому орден Святого Рівноапостольного князя Володимира Великого І-го ступеня за заслуги з відродження духовності в Україні.

 

 

 

 

 

З вітальним словом до ювіляра звернувся лідер партії «За Україну!» В’ячеслав Кириленко.

 

 

 

 

 

 

 

 

З вітальним словом до ювіляра звернувся народний депутат України від фракції БЮТ Віталій Корж.


 

 

 

 

 

 

 

Проректор Київського національного університету імені Тараса Шевченка Володимир Бугров вручив ювіляру пам'ятну відзнаку.

Також були вручені почесні грамоти та медалі від голови Національної експертної комісії з питань захисту суспільної моралі Василя Костицького, від Національної академії педагогічних наук України (медаль «Григорій Сковорода»), від Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова (медаль «За наукові досягнення»), від Товариства «Знання» України, від Чернігівської обласної ради.

З вітальним словом до ювіляра звернувся директор Інституту української мови НАН України професор, доктор філологічних наук Гриценко Павло Юхимович.

 

 

 

 

 

 

 

Вітання від головного управління освіти м.Чернівців та Чернівецького університету імені Юрія Федьковича передали Тамара Мінченко та Іван Жикалюк.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Надійшли вітання від Юрія Сєргєєва, постійного Представника України при ООН, Апарату Верховної Ради України, Міністерства культури України, Київської міської державної адміністрації, Головного управління освіти і науки м.Києва, Президії Академії наук вищої школи України, Департаменту контррозвідки СБУ, Національної Ради України з питань телебачення і радіомовлення в АР Крим, ректорів Київського національного університету та Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка та багатьох інших наукових і навчальних закладів України.

Надійшли вітання від Центру національних проблем освіти ФДУ «ФІРО» Міністерства освіти і науки Росії (м.Москва, РФ), Бібліотеки Російської Академії наук (м.С.-Петербург, РФ), Міжрегіональної громадської організації «Наукове товариство україністів ім. Т.Г.Шевченка», Уфимської філії Московського державного університету ім. М.О.Шолохова, Шкільної ради при Українському Конгресовому Комітеті Америки (США), Асоціації Україністів Словаччини та наукового товариства ім. Шевченка у Словаччині ( м. Братислава, Словаччина), Софійського університету «Св. Климент Охридськи» (м.Софія, Болгарія), Фундації «Мати Україна» (м.Софія, Болгарія), які зачитала доцент Софiйського унiверситету Лiдiя Терзiйська, колишня студентка Петра Петровича, та інших закордонних українських шкіл та українознавчих центрів.

Вітальні телеграми надійшли від багатьох приватних осіб та їх родин.

 

 

 

З вітаннями від Академії наук вищої школи до ювіляра звернулися доктори фізико-математичних наук Максим Стріха та Леонід Поперенко, доктор медичних наук Федір Тишко, доктор технічних наук Іван Бейко.

 

 

 

 

 

Вітання від Людмили Грицик, доктора філологічних наук, професора Київського національного університету ім.Т.Г.Шевченка.

 

 

 

 

 

 

 

Прозвучали вітання від директорів відомих українських гімназій та ліцеїв, які багато років тісно співпрацюють з національним науково-дослідним інститутом українознавства: директора Українського гуманітарного ліцею Київського національного університету ім.Т.Г.Шевченка Ганни Сазоненко, директора Української гімназії у м.Сімферополі Наталії Руденко, директора Львівської української гуманітарної гімназії Галини Лопушанської та їхніх учнів:

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Виступ народної артистки України Діани Петриненко, пісні в її неперевершеному виконанні глядачі вітали стоячи.

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 


 

Вітання народної артистки України Галини Яблонської.

 

 

 

 

 

 

 

 

Вітання від письменників: Дмитра Павличка, Юрія Мушкетика, Івана Драча, Григорія Булаха, Раїси Іванченко:

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

Петра Петровича вітають представники центру українознавства Київського національного університету ім.Т.Г.Шевченка, товариства «Просвіта», друзі та колеги.

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 
© Всі права захищені
test