1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
Неділя черв. 26

Святкування Українських вечорниць в Парижі

PDF Друк E-mail

 

Святкування Українських вечорниць в Парижі


Багаторічним надбанням Франко-української асоціації та Української школи мистецтв (УШМ) м.Парижа (Франція) є святкування «Дня родини» з проведенням українських вечорниць, організатором якого є директор УШМ Олена Місталь.

 

 

 

 

 


Це чудове свято, яке вже стало традицією для вчителів, батьків і гостей, збирає та об’єднує багато українських родин, які проживають у Франції. Цьогоріч, 12 лютого, напередодні Свята закоханих, у м.Фонтеней-су-Буа, що біля Парижа, відбулися шості традиційні Українські вечорниці. Зібралося майже півтори сотні гостей.

 

 

 


Вечорниці видались на славу. Українські та французькі гості разом, під супровід баяна, із задоволенням виконували українські народні пісні і танці, веселилися у розважальних конкурсах і вікторинах. Впродовж усього свята звучала жива українська музика гурту «Дністер».

 

 

 

 

 

На вечорницях було представлено проект авторської пісні Любові та Наталії Боднарчук «Мелодія серця», і відбулася презентація Малої академії літератури і журналістики (МАЛіЖ) «Від Парижа до МАЛіЖа».

Всі присутні на святі із захопленням слухали розповідь керівника Паризького відділення МАЛіЖа Любові Боднарчук про творчі проекти академії, про фестиваль «Рекітське сузір’я», про талановитих співвітчизників – юних МАЛіЖан.

На вечорницях можна було переглянути підшивку журналу-газети МАЛіЖу «Сузіря» і ознайомитися з кращими творами молодих письменників, завдячуючи ректору МАЛіЖа, письменнику, заслуженому журналісту України Василю Тарчинцю, який надіслав підшивку цього видання.

Юна поетеса Наталія Боднарчук, член МАЛіЖа, так висловила свої думки з нагоди свята:


Від Парижа до МАЛіЖа

Линуть привітання,

Бо вкраїнці всього світу

Прагнуть до єднання.

 

Хай несеться наше слово

Аж до Верховини,

Від Парижа до МАЛіЖа

Наша пісня лине.

 

Ми таланти українські

Не дамо згубити,

Від Парижа до МАЛіЖа

Будемо творити.

Любов Боднарчук.

 
© Всі права захищені
test