1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
Четвер серп. 06

Оголошення подяки

PDF Друк E-mail


УКРАЇНА

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАЦІОНАЛЬНИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ УКРАЇНОЗНАВСТВА

Н А К А З

від “08“ 11 2010 року №108 к

По особовому складу

Про оголошення подяки

 

1. За участь в підготовці та проведенні Міжнародної науково-практичної конференції « Українознавство в сучасному гуманітарному просторі» 21-22 жовтня оголосити подяку по інституту:

Відділ культури:

1. Коротя-Ковальській В.П.

2. Борисенко В.К.

3. Горенко Л.І.

4. Новосад С.О.

5. Котковій М.В.

Відділ «Мова як українознавство»:

1.Пономаренко А.Ю.

2.Чемеркіну С.Г.

3.Карпенко Н.С.

4.Кравченко О.В.

5.Клименко Н.М.

6.Безсмертній Н.С.

7.Чмільовій С.В.

Відділ інноваційних досліджень:

1.Сіренку Ю.П.

2.Дідух Л.В.

Відділ координації вітчизняних та зарубіжних центрів українознавства:

1.Зарецькому О.В.

2.Пасемку І.П.

Відділ історичних та теоретико-методологічних проблем українознавства:

1.Токарю Л.К.

2.Калакурі Я.С.

3.Губському С.І.

4.Краснодемській І.Й.

Відділ української етнології:

1.Фігурному Ю.С.

2.Барану В.Д.

3.Чиркову О.А.

4.Шостак М.В.

Відділ філософсько-психологічних проблем українознавства:

1.КононенкуТ.П.

2. Таровській О.А.

3.Коробовій С.М.

4.Ільїній Г.В.

5.Ліпатову В.В.

Відділ філософії освіти та освітніх технологій:

1.Касян Л.Г.

2.Бойко С.М.

3.Довжній А.В.

4.Калінкіній С.А.

5.Кононенко А.М.

6.Фєсік О.І.

Відділ парадигмальних досліджень:

1.Ренке Т.Л.

2.Науменко Л.Г.

3.Ткаченко Л.І.

4.Слободян Л.О.

Відділ природи та психології етносу:

1.Сніжку В.В.

2.Присяжній Т.М.

3.Кононенко М.П.

4.Отрошко Л. Г.

5.Сцібану О.Є.

6.Нікітіній З.І

Відділ української літератури

1.Короб А.М.

2.Плачинді С.П.

Відділ історичних пам’яток українознавства:

1.Ворончук І.О.

2.Сафонкіній О.Л.

Адміністрація:

1.Рильському Г.В.

2.Істоміній Н.М.

3.Машковій Г.М.

4.Потапенко Л.Г.

5.Савченко О.В.

6.Зубку М.В.

7.Мельниченко Л.М.

8.Кубраку В.О.

Відділ кадрів:

1. Дорошенко І.В.

2. Чечіль О.А.

Патентно-ліцензійний відділ:

1.Горук О.В.

Відділ науково-технічної інформації:

1.Мельниченко О.А.

Бібліотека

1.Торбенко З.Б.

2.Митяй О.О.

Філія «Гуцульщина»:

1.Зеленчуку І.М.

Кримська філія:

1. Лукашенку В.В.

 


ДИРЕКТОР П.П.КОНОНЕНКО

 
© Всі права захищені
test