1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
Неділя лют. 05

10-річчя відділу природи ННДІУ

PDF Друк E-mail

21 вересня 2010 року відділ Природи та психології етносу Національного науково-дослідного інституту українознавства відзначив 10-річчя від дня створення.

На свято зібралися співробітники інституту, колишні й нинішні працівники відділу. Директор інституту академік Петро Кононенко виголосив урочисту промову, в якій відзначив провідну роль відділу в дослідженні природничого концентру українознавства та розбудові наукової українознавчої школи під керівництвом незмінного завідувача відділу, відомого вченого-українознавця Валерія Сніжка, чиї наукові праці є узагальненням світового і вітчизняного досвіду психо-філософського осмислення українського національного природного довкілля. Порадувала своїм візитом вчитель-методист Вишгородської спеціалізованої школи „Сузір’я” Світлана Кухарчук, що приймала активну участь у створенні відділу і працювала в ньому тривалий час.

Заступник завідувача відділу науковий співробітник Тетяна Присяжна та старший науковий співробітник відділу Михайло Кононенко ознайомили гостей зі здобутками та планами науково-дослідної діяльності відділу.

Доброзичлива, щира атмосфера свята, побажання і подарунки гостей залишили добрі враження і надихнули співробітників відділу на подальшу наукову і творчу працю.

 
© Всі права захищені
test