1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
Неділя лют. 05

19 січня 2010 р.

PDF Друк E-mail

 

19 січня 2010 р. Президент Федеративної Республіки Бразилія Луіс Інасіо Лула Да Сілва підписав закон №12.209, згідно з яким 24 серпня проголошено в Бразилії Національними днем української громади.

У Бразилії нараховується близько 500 тис. етнічних українців, які внесли важливий вклад у культуру Бразилії, у розвиток сільського господарства, вони представлені в різних галузях діяльності.

Українська громада Бразилії складається з етнічних українців різних поколінь, здебільшого це третє-четверте покоління українців-іммігрантів, які ретельно зберігають національну самоідентичність, українську культуру та традиції.

У Бразилії діють Українська католицька церква Бразилії та Українська автокефальна православна церква Південної Америки, громадські організації етнічних українців, українські школи, україномовні ЗМІ, українські фольклорні групи, творчі кооперативи та різноманітні підприємства. У 2011 році українська громада Бразилії відзначатиме 120-ту річницю початку української імміграції до цієї південноамериканської країни.

 
© Всі права захищені
test