1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
Неділя лют. 05

Світ української вишивки. Франція.

PDF Друк E-mail

12 лютого 2009 р. у приміщенні Культурно-інформаційного центру Посольства України у Франції було відкрито виставку „Світ української вишивки”, яку було організовано при підтримці Української школи мистецтв в Парижі та в партнерстві з асоціацією „Bienvenue en France”. Ця асоціація діє під патронатом дружини Міністра закордонних справ Франції і є своєрідним жіночим дипломатичним клубом. На виставці, запропонованій до уваги членів „Bienvenue en France”, були представлені вишиті сорочки, рушники, скатертини, серветки, народні костюми різних регіонів України, вишиті картини сучасних українських майстринь, серед яких і дружини українських дипломатів, та вбрання, оздоблене вишивкою, у виконанні українських дизайнерів моди.

 

Експозиційні матеріали були старанно та дбайливо зібрані і оформлені співробітниками Української школи мистецтв, яку очолює Олена Місталь. Більше 20 українських родин, що мешкають у Франції, надали для виставки понад 200 експонатів.

Під час відкриття експозиції відвідувачі мали також можливість побачити вишивальниць за роботою та долучитися до цього вишуканого виду мистецтва. Серія кольорових фотографій дозволяла ознайомитися з регіональними особливостями української вишивки. Завершилася презентація концертом української народної та класичної музики.

Оксана Дем'янюк,

слухачка дистанційного курсу «Українознавство»,

вчителька Української школи мистецтв м.Парижа.

 

 
© Всі права захищені
test