1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
Неділя лют. 05

Українські вечорниці. Франція.

PDF Друк E-mail

У День закоханих, 14 лютого цього року, завдяки зусиллям Української школи мистецтв м.Парижа (Франція) та її директора О.Г.Місталь було проведено надзвичайне культурно-масове дійство "Українські вечорниці".

У святкуванні вечорниць брали участь більше 150 людей. На святі були присутні вчителі школи, учні з батьками, багато членів української діаспори а також представники від Українського Посольства у Франції та представники від мерії м.Фонтене-су-буа та м.Вансен, які допомагали з організацією приміщення для цього заходу. Свято проходило відповідно до кращих українських традицій: лунав український спів і музика, проводилися цікаві конкурси, вікторини, танці, читалися вірші.

 

 

Увесь вечір в залі панував святковий піднесений настрій, який доповнювався традиційним українським застіллям. Ізюминкою свята став інсценізований уривок з твору М.Гоголя "Вечори на хуторі біля Диканьки", поставлений театральною студією Української школи мистецтв м.Парижа, а також виступ хору "Неофіти" та жіночого тріо у складі Л.Крамар, Л.Боднарчук та О.Савченко.

 

 

 

 

 

Любов Боднарчук,

слухачка дистанційного курсу «Українознавство»,

вчителька Української школи мистецтв м.Парижа

 

 
© Всі права захищені
test