1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
Неділя черв. 26

Недільна школа. Болгарія.

PDF Друк E-mail

14 лютого 2009 року в Софiï вiдбулася знакова подiя в життi украïнськоï дiаспори в Болгарiï: за сприяння посольства Украïни в Болгарiï та Мiнiстерства закордонних справ Украïни, фундацiï „Мати Украïна” та Украïнськоï недiльноï школи в примiщеннi украïнського посольства був вiдкритий украïнський мультимедiйний клас, в якому дiти украïнцiв, що проживають в Болгарiï, та дiти украïнських дипломатiв мають нагоду вивчати украïнознавство – науку про себе, про свою Батькiвщину Украïну i свiтове украïнство.

 

Надзвичайний i Повноважний Посол Украïни в Болгарiï В.Калник привiтав украïнську дiаспору та усiх гостей з такою чудовою подiєю. Виконавчий директор фундацiï „Мати Украïна” О.Коцева подякувала посольству та МЗС Украïни за пiдтримку та розумiння проблем дiаспори.

Пiсля того як була урочисто розрiзана стрiчка й гостi зайшли до класу, В.Пейчев, аташе з питань культурного i гуманiтарного спiвробiтництва, розповiв дiтям та ïх батькам, усiм присутнiм гостям, як функцiонує мультимедiйний клас.

 

Не забарилися й подарунки. Голова товариства „Родолюбець” Н.Караiванов, О.Кононова з товариства болгаро-украïнськоï дружби та спiвробiтництва, президент фундацiï „Мати Украïна” I.Сардарєва подарували дiтям книги.

 

 

 

 

 

 

Заняття з украïнознавства проводитиме Антоніна Якiмова – викладач Украïнськоï недiльноï школи, яка закiнчила дистанцiйний курс „Украïнознавство” в Науково-дослiдному Iнститутi украïнознавства Мiнiстерства освiти i науки Украïни.

 

Антоніна Якімова,

вчителька української недільної школи,

мофія (Болгарія).

 
© Всі права захищені
test