1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
Четвер черв. 08

Конференція 23.04

PDF Друк E-mail

 

23 квітня 2009 р. в НДІУ відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція «Українознавство в системі освіти і науки», зініційована НДІУ МОН та Міжнародною асоціацією «Україна і світове українство» за участю членів Міжнародної ради з питань освіти, науки, культури в рамках проведення Днів науки.

Мета конференції – об’єднати вчених, педагогів-практиків, діячів культури і мистецтва, провідних українських політиків з метою всебічного аналізу реального стану впровадження українознавства в усі ланки освіти, науки, державотворення.

 

 

 

Конференція – важлива ланка у процесі підготовки до Третього Міжнародного конгресу «Українська освіта у світовому часопросторі» (жовтень, 2009 р.). У результаті роботи науково-практичної конференції було систематизовано пропозиції щодо шляхів практичного впровадження українознавства, які у вигляді відповідно оформлених документів будуть спрямовані до вищих органів державної влади України.

 

 

 

 

 

 

На конференції виступили:

 

Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет,

 

директор НДІУ П.П.Кононенко,

 

зам. міністра освіти і науки України М.В.Стріха,

 

проректор Київського національного університету імені Тараса Шевченка В.А.Бугров,

 

Герой України, письменник Ю.М.Мушкетик,

 

народний депутат України Г.Й.Удовенко та інші відомі освітяни, науковці, громадські діячі.

Також проведено майстер-класи з українознавчої проблематики, підготовані провідними науковцями НДІУ, круглий стіл – обговорення українознавчих освітніх та наукових ресурсів та презентацію найновіших видань вчених-українознавців.

 

Фоторепортаж.

 

 
© Всі права захищені
test