1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
Четвер черв. 08

Архів

Підсумки IV Міжнародного конкурсу з українознавства для студентів та молодих учених

 

13-14 грудня 2012 р. у Національному науково-дослідному інституті українознавства та всесвітньої історії відбувся ІІ (очний) етап ІV Міжнародного конкурсу з українознавства для студентів та молодих учених.

Детальніше...

Всеукраїнські наукові читання

 

5 грудня 2012 року в Національному науково-дослідному інституті українознавства та всесвітньої історії відбулися Всеукраїнські наукові читання на пошану доктора філологічних наук, професора, члена-кореспондента НАН України, відомого мовознавця та українознавця Світлани Яківни Єрмоленко.

Детальніше...

Вітання ювілярів

 

17 вересня 2012 р. у Національному науково-дослідному інституті українознавства та всесвітньої історії вітали з 85-річчям Володимира Даниловича Барана, доктора історичних наук, професора, члена-кореспондента НАН України, провідного наукового співробітника відділу української етнології ННДІУВІ та з 70-річчям Григорія Володимировича Рильського, керівника господарсько-технічного відділу інституту. Київська міська організація Профспілки працівників освіти і науки України нагородила ювілярів почесними грамотами та цінними подарунками.

Детальніше...

Співпраця з бразильськими вчителями

 

4 вересня 2012 року Науково-дослідний інститут українознавства та всесвітньої історії відвідали члени Асоціації учителів української мови у Бразилії Віра та Марія Магдалена Лозові для ознайомлення з діяльністю інституту і встановлення співпраці.


Детальніше...

Міграція у контексті цивілізаційної трансформації України і світу

 

27 серпня 2012 року у Київському національному університеті ім. Т.Шевченка відбулася Друга Міжнародна науково-практична конференція «Міграція у контексті цивілізаційної трансформації України і світу».

Детальніше...

Українознавство у регіонах. Чернівецька обл.

 

20 серпня 2012 року у рамках серпневих інструктивно-методичних нарад педагогічних працівників Чернівецької області відбулися секційні засідання вчителів усіх предметів та методистів районних (міських) методкабінетів, які відповідають за викладання українознавства. Проаналізовано стан викладання українознавства в 2011-2012 н.р. та перспективи викладання українознавства в 2012-2013 н.р.

Детальніше...

Засідання круглого столу «Українці в Бразилії: історія і сучасність»

 

26 червня 2012 р. в конференц-холі Національної бібліотеки України ім. В.І.Вернадського відбулось засідання круглого столу «Українці в Бразилії: історія і сучасність», у форматі роботи якого було презентовано видане 2011 р. видавництвом «Дуліби» історико-етнологічне дослідження «Українці Бразилії» (гол. наук. ред. М.Гримич та ін.).

Детальніше...

Дні науки-2012

 

31 травня 2012 р. у Національному науково-дослідному інституті українознавства та всесвітньої історії у рамках проведення «Днів науки – 2012» відбулася презентація щойно надрукованого понятійно-термінологічного довідника «Науковий інструментарій українознавця».

Детальніше...

© Всі права захищені
test